Our Organizations

Gripin İlaç A.Ş.

Başta Türkiye’nin ilk yerli markalarından Gripin olmak üzere, çeşitli ilaçların üretimi ve satışı Gripin İlaç tarafından yapılmaktadır. Web sitesi için tıklayın..

Derman İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Türkiye’nin batı kesimlerinde yüksek bilinirliğe sahip olan Derman markalı ağrı kesicinin üretimi Derman İlaç tarafından yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın..

Paro Laboratuvarı Ltd. Şti.

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biri olan Paro Laboratuvarı, kaşe üretiminde sektörünün lederi konumundadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın..

Biokim Wenda Kimya Sanayi

Wenda International ile joint-venture anlaşması çerçevesinde; Gıda, İlaç, Kimya Tekstil Sanayilerinde kullanılan Fonksiyonel Hammadde Web sitesi için tıklayın..

Biokim Özsezen Kimya Sanayi

Fonksiyonel Gıda Katkı maddeleri dalın- da, Dünya’nın önde gelen kuruluşlarının Türkiyede’ki tek yetkili ortağı olarak faali- yetlerini sürdürmektedir. Web sitesi için tıklayın..

Covo Seyahat ve Turizm A.Ş.

Lufthansa City Center Ödüllü’ne sahip ol an Covo Seyahat, turizm sektörünün ülkemizdeki köklü ve saygın temsilcilerindendir. Web sitesi için tıklayın..

İnter Rut Turizm ve Ticaret A.Ş

İnter Rut Turizm, catering ve restaurant işletmeciliği alanında adından söz ettirmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın..
Homepage | Corporation | Our Organizations | News | Contact